Password

Glemt password?

Ny bruger?

 
hængelås indkøbskurv
Søg...
Du er her: Forside / Kontakt / Kontorets ansatte
Print side

Ansatte i KSIs administration

Idrætsinspektør: Ebbe Rasmussen: erasmussen@usg.dk

 

Anders Boye, Idræts- og Udviklingskonsulent: aboye@usg.dk

Christian Engkilde, Naturvejleder: cengkilde@usg.dk

Connie Hansen Hansen, Regnskab: chansenhansen@usg.dk

Liselotte Lien, Udendørsafdeling m.m.: llien@usg.dk                  

Martin Bech-Hansen, IT og database: mb@usg.dk

Marianne Johansen, Medlemssekretær: majohansen@usg.dk

Vibeke Hesselberg, Informationsmedarbejder: vhesselberg@usg.dk   

Sidst redigeret 19-04-2018 13:09:23

Gå til kurven, for at færdiggøre tilmeldingen og betale.

eller

Forsæt indkøb

Vi vil gerne høre din mening

Indtast dit navn, email og en kommentar herunder.
Din kommentar bliver herefter sendt til KSI.

 

Navn:
Email:
Kommentar:

Send kommentar

Tak for din henvendelse.
Vi vil læse din kommentar.